Tytuł treść

RESTAURACJA

 

MENU RESTAURACJI (kliknij)

 

Restauracja w Zajeździe U Elizy powstała z pasji i miłości do jedzenia. Prowadzona jest przez Zygmunta Grzybowskiego, wieloletniego szefa kuchni renomowanej restauracji znajdującej się na rynku głównym w Krakowie.

Do dyspozycji Gości oddajemy przestronną, klimatyczną, salę z barem i telewizorem. Ciekawy wystrój wnętrza oraz nastrojowa muzyka w tle zapewniają spokojną atmosferę, a obsługa pozwala zrelaksować się i poczuć istnie królewsko. Mamy głęboko zakorzenioną definicje gościnności i wokół niej budujemy feeling naszego serwisu. Dbamy o odwiedzających nasz lokal , tak jak dopieszczamy Gości w naszych domach rodzinnych. To dla nas bardzo ważne !

Sezonowy ogródek, jak i plac zabaw dla najmłodszych tworzą domową atmosferę, dzięki czemu będziecie mogli Państwo odejść od trosk codziennych.

Na każdym talerzu, w każdej potrawie, w każdym kęsie chcemy dzielić się pasją z  naszymi Gośćmi serwując kuszące dania kuchni polskiej, z nutką nowoczesności. Wierzymy, iż dobra Restauracja, to taka w której przygotowanie dania zaczyna się już na etapie wyboru odpowiednich produktów. Dlatego wszystkie owoce, warzywa, mięso czy też ryby pozyskujemy jedynie od sprawdzonych dostawców i producentów.

Staramy się wyjść naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom naszych Gości, bo wiemy jak różne mają potrzeby. Troska i staranność to nasze główne atrybuty w podejściu do każdego odwiedzającego nasz lokal i nade wszystko klimat miejsca, sprawiający, że chce się do nas wracać po kolejne kulinarne przygody!

Treść 3

MENU

Wieloletnie doświadczenie naszego szefa kuchni pozwoliło osiągnąć nam prawdziwe mistrzostwo w smaku, odpowiednie zestawienie składników i przypraw sprawi że na sam zapach naszych potraw "pocieknie ślinka" największym smakoszom...

W Karcie Dań z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jednym z priorytetów naszej kuchni jest dbanie o świeżość składników, a starannie dobrane połączenia smakowe na talerzu bez wątpienia zaspokoją gust najbardziej wymagających Gości.

Każda z pór roku ma swoją specyfikę, aurę i potrawy, które się z nią kojarzą. Wiosną talerze wypełniają się nowalijkami, lato to lekkie przekąski czy dania z ryb, jesień jest królestwem grzybów, a zimą rozgrzewają pożywne zupy. Dlatego wszystkie potrawy przygotowujemy, korzystając z lokalnych produktów, a naszą kartę dań zmieniamy wraz z kolejnymi porami roku.

Szeroki wachlarz serwowanych potraw, zaspokoi nie tylko dorosłe gusta, ale również tych najmłodszych, najbardziej wymagających gości.

Od lekkich przystawek, przez konkretne, niebanalne dania główne, aż po apetyczne desery. Poznaj bliżej nasze menu i wybierz coś dla siebie. Powiedz, czym możemy Tobie służyć?

 

 

 

 

Restauracja czynna codziennie od 13.00 do 21.00 (zamówienia przyjmowane do godziny 20.00)

Wszystkie potrawy znajdujące się w naszej karcie menu są dostępne zarówno w lokalu, jak i na wynos (z odbiorem osobistym). Na zamówienie jesteśmy w stanie prawie przygotować każdą potrawę.