Imprezy okolicznościowe i firmowe
Tytuł treść

Imprezy okolicznościowe i firmowe

 

Myślisz o zorganizowaniu imprezy? Nie masz czasu na gotowanie, zmywanie i zakupy? Organizacja różnego typu imprez i wydarzeń to zdecydowanie poważne wyzwanie. Nie musisz się martwić, że przyjęcie nie dojdzie do skutku. Z miłą chęcią zajmiemy się jego organizacją za Ciebie.

Organizujemy dla Państwa imprezy okolicznościowe, takie jak: komunie, chrzciny, urodziny, imieniny, rocznice, a także mniejsze wesela. Nasza Restauracja jest także chętnie wybierana przez firmy szukające miejsca na spotkania integracyjne, czy też wigilie dla pracowników.

Zapewniamy, że przyjęcie odbędzie się w miłej atmosferze, którą dodatkowo polepszy sympatyczna obsługa, która zadba o najdrobniejszy szczegół, wspaniałe jedzenie oraz prawie niczym nieograniczone menu, oparte o indywidualne preferencje Gościa. Każde menu ustalane jest z naszym szefem kuchni, który z przyjemnością doradzi i pomoże w skomponowaniu idealnego zestawu dań zgodnie z upodobaniami, gustami, smakami i potrzebami. Z uwagą słuchamy i wdrażamy pomysły naszych Gości w życie. Zadbamy o to, by wszystkie czynniki ze sobą współgrały, wpływając pomyślnie na satysfakcję i zadowolenie wszystkich uczestników uroczystości Zapewniamy, że osiągnięty przez nas efekt przerośnie najśmielsze oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

Dysponujemy dwoma salami: nastrojową salą Restauracyjną mieszcząca nawet do 100 osób oraz drugą mniejszą salą, w której możemy zorganizować przyjęcie do 30 osób.

Ponad to mniejsza sala znajduje się w nowej części budynku, przy pokojach PREMIUM, zatem istnieje możliwość udostępnienia jej na wyłączność, na różnego typu warsztaty, szkolenia, czy konferencje. 

 

Zapraszamy do organizacji niezapomnianych przyjęć.

Z nami możesz kolekcjonować piękne chwile!

Jesteśmy dla Ciebie!

 

Sprawdź przykładowe menu (kliknij)

 

Zachęcamy do kontaktu. Z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Więcej informacji na temat organizacji przyjęcia w Zajeździe u ELiZY udzieli:
właściciel- Zygmunt Grzybowski, tel. 602 754 841
Prosimy dzwonić w godzinach: 13:00 - 21:00