• 1
    Restauracja "Eliza"
    Wieloletnie doświadczenie naszego szefa kuchni pozwoliło nam osiągnąć prawdziwe mistrzostwo w smaku co sprawia że na sam zapach naszych potraw "pocieknie ślinka" największym smakoszom...
  • 1
    Gorąca pizza, prosto z pieca ...
    Świetny sos z własnego przepisu oraz doskonale zrównoważone składniki ciasta czynią naszą Pizze wyjątkową i niepowtarzalną w okolicy.

Masz pytanie? Prosimy o kontakt telefoniczny.

Restauracja - 602 754 841
Noclegi - 784 074 841

Wesela

Szukasz miejsca, w którym chciałbyś - lub chciałabyć - zorganizować jedyną i niepowtarzalną, niezapomnianą i jedną z najważniejszych imprez wraz z ukochanym partnerem, rodziną i znajomymi? 

Nie szukaj dalej - jesteś we właściwym miejscu!

Dysponujemy salą o powierzchni prawie 200 m2, o ciekawych możliwościach aranżacyjnych - idealna na organizację uroczystości weselnej dla około 70 uczestników. Na miejscu posiadamy bogato wyposażone zaplecze gastronomiczne - o powierzchni ponad 200m2, dzięki czemu wszystkie potrawy - jakie tylko sobie zażyczysz - będą przygotowane przed przyjęciem i podane gorące, dokładnie tak jak to zostało zaplanowane.

Istotną zaletą naszej sali jest jej lokalizacja - znajduje się w pięknej okolicy - w bezpośrednim sąsiedztwie Ojcowskiego Parku Narodowego, idealnego miejsca dla parodniowych kameralnych wesel dla około 20 osób gdyż tyloma miejscami noclegowymi dysponujemy.

Dzięki temu zapleczu oraz doświadczonym kucharzom jesteśmy w stanie przygotować każde menu - jeśli chcesz zaskoczyć swoich Gości przysmakiem z kuchni tajskiej - nie będzie to dla nas żadnym problemem, jeśli zdecydujesz się na tradycyjną kuchnię polską lub europejską - na pewno sprostamy Twoim oczekiwaniom.

Aby przekonać się o wyjątkowości naszej oferty wystarczy porównać nas z innymi tego typu obiektami w Ojcowie i okolicach.

Na życzenie oczywiście możemy przygotować odpowiednią propozycję - daj nam tylko znać w jakim kierunku powinniśmy podążać.

s2