• 1
    Restauracja "Eliza"
    Wieloletnie doświadczenie naszego szefa kuchni pozwoliło nam osiągnąć prawdziwe mistrzostwo w smaku co sprawia że na sam zapach naszych potraw "pocieknie ślinka" największym smakoszom...
  • 1
    Gorąca pizza, prosto z pieca ...
    Świetny sos z własnego przepisu oraz doskonale zrównoważone składniki ciasta czynią naszą Pizze wyjątkową i niepowtarzalną w okolicy.

Masz pytanie? Prosimy o kontakt telefoniczny.

Restauracja - 602 754 841
Noclegi - 784 074 841

Dla osób prywatnych

Zapraszamy do organizacji także takich imprez w naszym lokalu - lub w Państwa domach, ogródkach, działkach... Zapewniamy pełną, kompleskową obsługę cateringową wszelkich uroczystości rodzinnych i prywatnych. Służymy wyszukanym, stosownym do uroczystości wyborem potraw, Nie tylko przygotujemy wybrane przez Ciebie potrawy, ale także dowieziemy je, jak również naszynia, zastawę stołową, sztućce... Możemy także przywieźć stoły, krzesła i całą dekorację towarzyszącą uroczystości - czy będzie to obiad rodzinny z okazji Pierwszej Komunii Świętej, czy też urodziny dla dziecka... A po uroczystości zabierzemy wszystko ze sobą, byś nie musiała martwić się sprzątaniem i zmywaniem po poczęstunku, byś mogła zamiast tego odpocząć wsród przyjaciół.

s2