• 1
    Restauracja "Eliza"
    Wieloletnie doświadczenie naszego szefa kuchni pozwoliło nam osiągnąć prawdziwe mistrzostwo w smaku co sprawia że na sam zapach naszych potraw "pocieknie ślinka" największym smakoszom...
  • 1
    Gorąca pizza, prosto z pieca ...
    Świetny sos z własnego przepisu oraz doskonale zrównoważone składniki ciasta czynią naszą Pizze wyjątkową i niepowtarzalną w okolicy.

Masz pytanie? Prosimy o kontakt telefoniczny.

Restauracja - 602 754 841
Noclegi - 784 074 841

Imprezy firmowe

Dziękujemy za chęć zapoznania się z naszą ofertą cateringową. Zapewniamy obsługę każdego spotkania, w jakim może uczestniczyć Twoja firma. Obsługujemy bankiety i konferencje, organizujemy przerwy kawowe oraz aranżujemy uroczyste spotkania świąteczne (wigilijne, wielkanocne, itp.), organizujemy obsługę cateringową imprez medialnych. Zapewniamy kompleksową realizację organizowanych spotkań - dostarczamy stoły i krzesła dla zadanej ilości osób, dostarczamy dekoracje stołów stosownie do rangi obsługiwanej imprezy, przygotowujemy aranżacje z żywych kwiatów by uatrakcyjnić posiłek i nadać biznesowemu spotkaniu nieco ciepła i swobodnej atmostery. Zapewniamy także wszelkie niezbędne wyposażenie. Współpracujemy przy doborze odpowiedniego do rodzaju spotkania menu, służymy doświadczeniem i radą. Zapewniamy - dzięki współpracy z zespołem doświadczonych kucharzy - doskonałą - zarówno w smaku jak i formie - jakość serwowanych potraw. Dzięki grupie profesjonalnych kelnerów zapewniamy miłą i dyskretną obsługę.

s2